
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 5 mm |
| Width | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 20 |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.9 mm |
| RoHS | Compliant |
| Operating Supply Voltage | 8 V to 57 V |
| Max Supply Voltage | 57 V |
| Min Supply Voltage | 0 V |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Supply Current | 550 µA |
| Nominal Supply Current | 4.8 µA |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Standard | 802.3bt |
Stock: 2306
Distributors
pcbx
Unit Price$1.95266
Ext.Price$1.95266
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.95266 | $1.95266 |
| 10 | $1.45167 | $14.51670 |
| 25 | $1.33283 | $33.32075 |
| 50 | $1.26214 | $63.10700 |
| 100 | $1.19519 | $119.51900 |
| 300 | $1.14095 | $342.28500 |
| 500 | $1.08918 | $544.59000 |
| 1000 | $1.05755 | $1057.55000 |
| 3000 | $1.02591 | $3077.73000 |
| 5000 | $1.00796 | $5039.80000 |
